Mikä leffa tai muu produktio?

Mä pistän paremmaksi
Kirjoittanut: tosivaitaru / Tänään / klo 16:15

olen toiminut innoittajana käsikirjoituksessa. En kerro missä.

--------

Ja sitten arvailemaan. :D

Itse veikkaan FC Venusta.
15176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Ei tällä helteellä jaksa arvuutella...

Äänestä

Katto-Kassinen.

Äänestä

Miks sä kuvittelet, että joku palstakirjoittaja joka itseäsi kiinnostaa, kiinnostaisi samalla tapaa kaikkia muitakin? Oletko mahdollisesti joku narsisti, tyhmä vai muuten vain omituinen?

Äänestä
  • sä taidat olla raskassoutuisuuden mestari?

    Äänestä

  • ///// kirjoitti:

    sä taidat olla raskassoutuisuuden mestari?

    No onhan se nyt samperin vaikeaa, jos joku kuvittelee, että kirjoittajasta, jolta on lukenut muutamia juttuja, pitäisi olla vielä joku erityinen mielipidekin tässä, ilman _mitään_ laajempaa verbaalista kontekstiakin vielä...Ärsyttää tollaset juustot aivan aidosti *anteeksi: hätkähtää ärtymystään itsekin...*

    Mitä jos se mielipiteistä kaveristaan on kiinnostunut, miksei laita jonnekin muualle asiaansa tai jos asiansa tälle palstalle haluaa laittaa, miksei muotoile asiaansa edes jotenkin hienostuneemmin? Sairaan kiusallista lukea!! Pitäiskö meidän kaikkien lukijoiden omata mielipide juuri ton aloittajan kiinnostuksen kohteesta? *ärsyttävää*

    Äänestä

kuutamolla? :) Tuo tuli ekana mieleen... tokana tuli mieleen Nousukausi.

Äänestä

Joo. huono arvaus.

Äänestä

Vittu. HÄHÄ!

Äänestä

No, tuskin Jadesoturi kuitenkaan, joten veikkaan... Tyttö sinä olet tähti :)

Äänestä

missä sanotaan, että käsikirjoitus olisi toteutettu?

Mutsi on jopa tehnytkin käsikirjoituksen, kun sen oli pakko. Koulussa. Sillä on vanhusangsti, ja se kirjoitti käsiksen kauheasta kerrostalokyttääjä-ämmästä :D

Äänestä
  • me se tiedetään :D

    Kyll aika moni tuntee sen.

    Äänestä

  • mitä ja mihin kustaan :D

    Äänestä

  • ja yritetään moskovalaiseen sirkuskouluun.

    Osataan kusta esmes kahdeksikko.

    Äänestä

rauhassa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


///// kirjoitti:

Mä pistän paremmaksi
Kirjoittanut: tosivaitaru / Tänään / klo 16:15

olen toiminut innoittajana käsikirjoituksessa. En kerro missä.

--------

Ja sitten arvailemaan. :D

Itse veikkaan FC Venusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu