Vaimo ainesta?

http://www.city.fi/profiilit/honeybaby85/

Mitä miehet ajattelette tästä? Olisiko hyvä sinun vaimoksi? Intohimoinen harrastaja ainakkin.
5678
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tasapuolisesti olen sitä mieltä, että juuri Seinäjoella kulminoituu kotimainen outous ja tolkuttomuus.

Äänestä
  • hemmetti soikoon

    Äänestä

  • Kertokaa hyvät ihmiset missä on se automaatti joka tuota saastaa suoltaa niin minä menen ja ammun sen reikiä täyteen. Sanokaa edes että noi ei ole suomalaisia, eihän ne oo? Missä on mun viinapullo.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ottaisitko tämän? kirjoitti:

http://www.city.fi/profiilit/honeybaby85/

Mitä miehet ajattelette tästä? Olisiko hyvä sinun vaimoksi? Intohimoinen harrastaja ainakkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu