Miten mies hoitaa suolistoaan?

muutoin kuin ruokavaliolla. Ruokakeskustelu Ei ole tämän keskustelun aihe, vaan ne "ylimääräiset" hoidot.
7140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tulostamalla säännnöllisesti? Kompa?

Äänestä

huvipuiston laitteissa

Äänestä

mut ei voi vastustaa kirjoittamasta, että varmaan leikkii toisen miehen kanssa junaa :>>

Äänestä
  • TGV-luotijuna kiitää 547,8 kilometriä tunnissa.

    Äänestä

  • melko nopea kirjoitti:

    TGV-luotijuna kiitää 547,8 kilometriä tunnissa.

    melkoisen paineella napsahda?

    Äänestä

silloin kun paskattaa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


K kirjoitti:

muutoin kuin ruokavaliolla. Ruokakeskustelu Ei ole tämän keskustelun aihe, vaan ne "ylimääräiset" hoidot.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu