Ootteko

koskaan nuollut veristä pillua?

Haittaako jos naisella on veripäivät meneillään vaikka yhden yön pokassa?
588
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ei haittaa kun on oma muija. yhden yön hoitoa en ehkä alkais imeskellä kesken menkkojen

Äänestä
  • ainoo? mikä fiilis?

    Äänestä

  • tuntuu olla kirjoitti:

    ainoo? mikä fiilis?

    ai joka on nuollu veristä pillua? tuskinpa olen. ja fiilis on ihan ok

    Äänestä

  • ainoo? kirjoitti:

    ai joka on nuollu veristä pillua? tuskinpa olen. ja fiilis on ihan ok

    vastaa et kyl sä nyt ainooks jäät.

    Äänestä

  • muutkaa kirjoitti:

    vastaa et kyl sä nyt ainooks jäät.

    pojilla sit vielä uusia kokemuksia oottamassa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


???? kirjoitti:

koskaan nuollut veristä pillua?

Haittaako jos naisella on veripäivät meneillään vaikka yhden yön pokassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu