Voiko tälläisenä päivänä

tehdä muuta kuin tunkea jäätelötöttörön perseeseen ja mennä rannalle makoilemaan?

Niin?
795
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

..jätit..???..=o)

Äänestä
  • mutta kenet?

    Äänestä

  • IsmoK kirjoitti:

    mutta kenet?

    ..eiks teukka oo sun kamu..???..=o/

    ..ainaskii semmosii alotuksii tääl ois ollu..=oI

    Äänestä

  • Jazuli kirjoitti:

    ..eiks teukka oo sun kamu..???..=o/

    ..ainaskii semmosii alotuksii tääl ois ollu..=oI

    Niin?

    Äänestä

  • IsmoK kirjoitti:

    Niin?

    ..luulin et sie tiiät..=o)

    ..*sorppa erhe*..

    =o7

    Äänestä

  • IsmoK kirjoitti:

    Niin?

    Äläs nyt Ismo viitsi alkaa huonomuistiseksi. Muistutat jo ihan KMS:n tukia saaneita politikkoja. ;-)

    Äänestä

Ismo-man,

don't be like that...

Mä tykkään susta, olen yhä...

sinun oma Teukka

Äänestä

Kommentoi aloitusta


IsmoK kirjoitti:

tehdä muuta kuin tunkea jäätelötöttörön perseeseen ja mennä rannalle makoilemaan?

Niin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu