En tiedä kunnolla vieläkään mihin kyseistä lääkettä minulle määrättiin. Väitettiin että tuskaiseen oloon, mutta Leponex vaan tuplasi tuskaisuutta. Kun aloin syömään Leponexia lihoin n. 20 kg. Lisäksi nukuin jopa 18 tuntia päivässä, herättyäni olin laskenut sänkyyn ja kuolannut tyynylle. Nukahdin kyseisen lääkkeen kanssa usein bussissa ja tunneilla koulussa, aloin kuorsaamaan ja herättyäni minua tuijotettiin.
Ei kannata ikinä suostua syömään kyseistä lääkettä.
VAROKAA LEPONEXIA!
7
270
Vastaukset
- hyvät
ihmiset tommosia myrkkyjä syökö, eikös tuo ole skitsojen lääke. Eikö lääkäri todellakaan kertonut miksi kirjoitti tuon myrkyn sulle, lääkärit VASTUUSEEN ne on täysin ymmärtämättömiä pölkkypäitä, niille pitäisi nuo lääkkeet itselleen pakkopaidassa syöttää, niin tietäisivät miltä helvetti tuntuu. t.kohtalotoveri.
- tietäjö
apu löytyy aina luonnosta..
missä sulle Leponexia määrättiin ja millä annoksella? Ja minkä ikänen olet?
- aloittaja
olin 16 kun sitä lääkettä määrättiin. Olin silloin osastolla.
aloittaja kirjoitti:
olin 16 kun sitä lääkettä määrättiin. Olin silloin osastolla.
nuori millekään Leponexille. Kamalaa.
- ....
Mulla ollu leponex yli vuoden käytössä 200mg annoksella. Ei oo todellakaan ollu tollasia vaikutuksia mulle. Mulla lääke toiminut tosi hyvin. Ei pidä yleistää.
- olet vapaa-
ehtoinen ja täysi-ikäinen, sekä maksat kaiken itse, niin hyvä sinulle. Ongelmia tulee kun tuota lääkettä annetaan alaikäisella, pakolla tai verorahoituksella.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2772509Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3001344- 1081231
En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n831221Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n581175Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi921155- 441022
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi67927Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa22880- 33787