Hohhoo,

näköjään jatkuu tällä palstalla, niinkuin aina. En ole aikoihin käynyt täällä vakoilemassa, mutta samaa ATM-YTM-kaikki naiset on pahislutkia-yhyy mä en saa pillua-yhyy buhuu -vikinä täällä vaan jatkuu. Ja viihdearvo on edelleen suuri :D Kuinkahan kauan täällä kirjoitellaan tätä sontaa? Niin kauan kunnes tietyt tyypit aikuistuvat/kuolevat, vai löytyykö provoiluille vielä jatkajia??
10153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Surullista mutta totta.

Äänestä

No eipä sitä nuorella miehellä ole parempaakaan tekemistä kun aika kuluu niin lupsakasti palstaillessa. Vai pitäisikö mullakin olla sun mielestä ennemmin laivalla nussimassa homomiesten perseitä ja heiltä suihin ottamassa saatana!!!!!!

Äänestä

Niin kauan kun suominaiset ovat hypergamisia lutkia, on tälle palstalle kysyntää ja sisältö pysyy samana.

Äänestä
  • Hyvin vaikea on lähteä muuttamaan sitä biologiassa määrättyä "vaistoa" jonka perusteella nainen tekee miesvalinnan. Ei nainen suotta hae mahdollisimman hyvää kumppania, siihen on syynsä, eikä se syy ole naisissa. Kuten ei miestenkään viat ole miesten syytä (mitä tulee lisääntymisjuttuihin siis). Joten eiköhän palstakirjoitukset jatku ja jatku ja jatku......

    Äänestä

Miehet on perseestä

Äänestä

KUOLKAA KAIKKI !!!!!!!!!!!!

Äänestä

Eiköhän provoilu siirry sukupolvelta sukupolvelle. Kaunista jollakin tavalla :D Vielä vuonna 2050 täällä puhutaan ätmeistä, ytmeistä ja DarkFearista joka on lähtenyt viettämään villejä nuoruusvuosiansa laivalle.

Äänestä
  • Se joka joskus perii DarkFearin nimimerkin, tulee muistaa että mukana seuraa suuri vastuu! Hänen on manattaessa (esim. kaljusta puhuminen, homoksi epäily) jaksettava nousta ilta toisensa jälkeen esille ja annettava häntä mollaaville lantaperseaivoille kunnian kuuletukset.

    Äänestä

  • Näinnnnn kirjoitti:

    Se joka joskus perii DarkFearin nimimerkin, tulee muistaa että mukana seuraa suuri vastuu! Hänen on manattaessa (esim. kaljusta puhuminen, homoksi epäily) jaksettava nousta ilta toisensa jälkeen esille ja annettava häntä mollaaville lantaperseaivoille kunnian kuuletukset.

    Mutta voiko Darkkiksen manttelinperijä kuitenkaan puhua v. 2050 olevansa suvaitsevainen ja avarakatseinen eurooppalainen mies?

    Saattaa olla, että suvakkien unelmien toteutuessa Darkkis joutuu vuonna 2050 sanomaan, että on suvaitsematon ja julma vääräuskoisille, sekä täydestä sydämestään ja halustaan alistunut Allahin tahtoon, johon ei kuulu avarakatseisuus vaan tuttu ja turvallinen takapajuisuus ja kaikenlaiset vekkulit tavat ja rutiinit.

    Esimerkiksi:
    - miesten pitää pissata istualtaan tai kyykyssä (Mohammed määrää näin, väärin pissivät joutuvat helvetin kadotukseen)
    - kainalokarvat pitää nyppiä (auts) pois, ja pubiskarvat pitää poistaa myös. Vaikka olisi muuten karvainen kuin apina.
    - kamelinvirtsan juominen pitää lääkärin loitolla
    - anaaliseksi miesten kesken on hyväksyttyä vain, jos tarkoituksena on laajentaa rectumia jihadistisen päämäärän edistämiseksi (esim. jos pitää saada pommi mahtumaan peppuun) SE EI OLE HOMOSTELUA
    - anaaliseksi miesten kesken on hyväksyttyä myös, jos bottomilla on rectumissa sairaus, joka voidaan parantaa top-miehen miesnesteillä. JA SEKÄÄN EI OLE HOMOSTELUA

    Voisin listata lisääkin, mutta enpä nyt jaksa. Listaan sitten joskus. Laitan mukaan myös lähteet islamilaisista kirjoista, jotta jokainen (muslimikin) voi todeta tietoni oikeiksi.

    Mahtavat nuoruusvuodet edessäpäin!

    Äänestä

Niin, en tiedä onko tämä palsta parasta vai pahinta mitä itselle on tapahtunut. Mutta elämäni parhaat naurut täältä kyllä on irronnut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sama meininki kirjoitti:

näköjään jatkuu tällä palstalla, niinkuin aina. En ole aikoihin käynyt täällä vakoilemassa, mutta samaa ATM-YTM-kaikki naiset on pahislutkia-yhyy mä en saa pillua-yhyy buhuu -vikinä täällä vaan jatkuu. Ja viihdearvo on edelleen suuri :D Kuinkahan kauan täällä kirjoitellaan tätä sontaa? Niin kauan kunnes tietyt tyypit aikuistuvat/kuolevat, vai löytyykö provoiluille vielä jatkajia??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu