Tuoksuton vartalovoide!

kissan viikset

Olen aivan hullaantunut Dermalogica ihonhoitosarjan Body Wash tuoksuun ja koko tuotteeseen.
Sarjahan on täysin ilman väri ja tuoksuaineita minkä takia kyseisiä tuotteita olen käyttänytkin. Mutta että, raaka-aineista tuleva tuoksu voi olla niin ihanan raikas sitruunan ja männyntuoksu että, koko kylppäri tuoksuu hyvälle niin se vasta upeaa.
Suosittelen kaikille tuoksu allergikoille, vihdoinkin tuoksu josta voi nauttia!
'

3

430

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Koirankorvat

      Onko siinä siis tuoksu vai eikö ole?

      • kissan viikset

        Ei ole tuoksuaineita jotka on ainakin itselleni pahin allergeeni. Tuote sisältää raaka-aineita joista tulee ihana tuoksu.
        Eikä se tuoksu jää iholle olemaan, etten häiritse sillä kanssa ihmisiä. Tulee vaan hyvä mieli ja ylellinen olo kun saa peseytyä muullakin kun likasangolle tuoksuvilla allergia tuotteilla.


      • Koirankorvat
        kissan viikset kirjoitti:

        Ei ole tuoksuaineita jotka on ainakin itselleni pahin allergeeni. Tuote sisältää raaka-aineita joista tulee ihana tuoksu.
        Eikä se tuoksu jää iholle olemaan, etten häiritse sillä kanssa ihmisiä. Tulee vaan hyvä mieli ja ylellinen olo kun saa peseytyä muullakin kun likasangolle tuoksuvilla allergia tuotteilla.

        Onko siinä purkin tai tuubin kyljessä raaka-aineiden nimiä mainittuna? Olisi kiinnostava tieto, nimittäin. Niille raaka-aineillekin kun voi olla allerginen.

        Allergiatuotteet ovat tosiaan aika ummehtuneen tuntuista tavaraa. Ja sen lisäksi niillekin voi allergisoitua. :(


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää iltaa!

      Mikä on päivän viisaus?
      Ikävä
      16
      457
    2. Näytät kivalta kun nukut

      *zoomaa palohälyttimen kameraa*
      Ikävä
      10
      412
    3. Haittaako jos

      kaivattusi käy tosi usein pissalla ja/tai kakalla?
      Ikävä
      16
      347
    4. Arvaa mitä mies

      Aion pilata elämäsi totaalisesti. Kyllä, totaalisesti.
      Ikävä
      3
      341
    5. Mies mä oon ihan helppo

      Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...
      Ikävä
      13
      206
    6. Hyvää yötä

      Janne niminen mies🥰
      Ikävä
      1
      103
    7. 0
      90
    8. Mies olen aika erakko nykyään

      Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä
      Tunteet
      0
      90
    9. Kuinka moni palstalaisista on näin hyvässä kondiksessa

      76-vuotias rokkari Rick Springfield esittelee elämäntyyliään : https://www.youtube.com/watch?v=GbxHuNy6d68
      70 plus
      3
      67
    10. Olet onnellinen sinkku

      Näin se on nähtävä.
      Ikävä
      1
      61
    Aihe