Deicide jyrää

Kukkahattutädit vapisee liitoksissaan kun antaa Glenn Bentonin öristä volat kaakossa!
2155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Glen-setähän lupasi tappaa itsensä, kun täyttää 33. No kumma kyllä tuli toisiin ajatuksiin. Ei se oikeasti ole niin paha satanisti, kun antoi ymmärtää.

Äänestä
  • Kyllä Deiciden pari uusinta on ollu melko yhden hitin ihmeitä, Glen:stäki tullu kotisiä, niin vaan ne vanhat jyrät hyytyy.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Priest_Of_Satan kirjoitti:

Kukkahattutädit vapisee liitoksissaan kun antaa Glenn Bentonin öristä volat kaakossa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu