Noniin elikkäs mitkä alushousut on juuri nytten
in ois kiva vaimollekkin näyttää hienot alushousut
olisko kuvaa,merkkii,mallii ja mistä sais
in ois kiva vaimollekkin näyttää hienot alushousut
olisko kuvaa,merkkii,mallii ja mistä sais
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Etkö ole tähän saakka pitänyt kalsareita.
Lidl:stä saat 23 paria kahdella eurolla.
http://www.lidl.fi
Toimi ainakin mulla, koska aina kun laitan lidl-kalsarit jalkaan, niin vaimo alkaa hankaamaan itteensä huonekaluihin.
periaatteessa eikannata tä kalloo mikä on in vaanmikä näyttää PARHAALATA!!! siis yleensä(jos on `normaalimitoissa`) ni kannaattaa ostaa hyvin istuvia alusvaatteita koska 1. ne ei näy mihinkään muitten vaatteitten alta (ei tuu kummallissia ryppyjä housuihi) 2. koska ne pitää kaiken paikallaan ja sit viel ne antaa `muotojen` näkyä. Hyvii merkkei on calvin klein, björn borg ja sloggi. sit vähä halmemmalt listalt parhaat on ehkä HM
Käyppä EveLacen www.sivuilla, siellä on parhaat alushousut, jotka mun ukolla on koskaan ollu!
Ei purista, ei hiosta, bokserin lahje pysyy paikallaan, on vielä nuorekkaita ja laadukkaita!!
Mun mies ei enää muita ostele...;-)
https://www.waescheshopping.de/europe/schiesser.html
Tuosta osoitteesta löytyy mukavimmat ja hyvännäköiset kalsarit ym.
Tietysti se on henk. koht juttu, mutta noita olen käyttänyt jo useamman vuoden. Jokusia Black Horseja on välillä tullut hankittua, mutta ne jää kyllä kaapin hyllylle käyttämättömiksi.
Dressmannissa on ehdottomasti parhaat boxerit.Tarkoitan sellaisia nylon/lycra-boxereita.On meinaan istuvat ja tosi mukavat jalassa. Vastaavanlaisia on myös ns.merkkituotteissa, mutta paljon kalliimmalla..joten säästä rahas ja marssi Dressmanniin hyvä mies.
aivan mielettömän siistit :)
http://truebaren.speedera.net/products/29022xi_BV.fpx?effect=border,dddddd,1&wid=400&cvt=jpeg