mikä on homoliini?

..tuopilla ollessa yks karjuäijä kaappihomo sano että laukkuja kantavat miehet ovat homoliineja? ja että laukut tehdään liskojen selkänahasta..huomautin että minulla on tuo reppu tuossa viressä kun se ei ole selässä tuolilla istuessani.. ettäkö hän sokea oli vai muuten vain kiivas humalainen luonne?
3205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vai rakastajan luo ja huomasi että oli vaihtovaatteet jääny pois ja yritti ottaa selvää että voiko heterokin kantaa laukkua siis reppua..
homot voi tehä kaiken mitä normaalimies ei voi ..
mikä sitten lieneekään normaali mies..

Äänestä
  • Aloittaja

    ..joku tulee uhomaan ja kuolaamaan viinalta haisevana.. onkelmialöytyy...eikai sellanen oo ainakaan normaali mies???

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jeejees kirjoitti:

..tuopilla ollessa yks karjuäijä kaappihomo sano että laukkuja kantavat miehet ovat homoliineja? ja että laukut tehdään liskojen selkänahasta..huomautin että minulla on tuo reppu tuossa viressä kun se ei ole selässä tuolilla istuessani.. ettäkö hän sokea oli vai muuten vain kiivas humalainen luonne?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu