J***a

Olet vielä mielessäin m->n
6689
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

tavata jossakin ja keskustella kasvotusten kahden? Aika on nyt tai menee ohitse. Vakavasti ja tosissaan täällähän minä.

Äänestä

Jonna, Jenna, Jaana, Julia, Jutta, Janina vai joku lempinimi? Heitäppä nimesi eka kirjain ja automerkkisi eka kirjain niin päästään eteenpäin.

Äänestä
  • Sinä etsit Jaanaa?

    Äänestä

  • etsit kirjoitti:

    Sinä etsit Jaanaa?

    Siitä onkin aikaa kun viimeksi nähtiin. Olis hyvä nähdä joskus jossain..

    Äänestä

Jenna. Työpaikaltaniko olet?

Äänestä

miehellä näihin. Mielessäni olet ei voi mitään. Täältä kohta palailen takaisin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aika? kirjoitti:

Olet vielä mielessäin m->n

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu