Mun veli nussii sen vaimon siskoa

yök, se on niiden lapsen kummiki vielä, hyi helvetti mua etoo. 2 vuotta jo mennyt.
62454
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

tiedät. Kerro sille.

Äänestä
  • Kirjoita koneella, elä jätä sormenjälkiä ja laita postiin.
    Reippaasti vaan.

    Äänestä

Juuri sukurutsauksen takia Suomi on väärällään kaljupäisiä, tundralla taapertavia lyhytjalkaisia idiootteja.

Äänestä
  • Vaimon sisko ei ole geneettisesti samaa perhettä.
    Ne on vaimon perheeen geenejä, ei miehen.

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    Vaimon sisko ei ole geneettisesti samaa perhettä.
    Ne on vaimon perheeen geenejä, ei miehen.

    Jaa

    Äänestä

  • Ethän vaan puhunut itsestäs.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


heleneaaaaaaa kirjoitti:

yök, se on niiden lapsen kummiki vielä, hyi helvetti mua etoo. 2 vuotta jo mennyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu