Mistä löytää luotettava nainen joka haluaa vain seksiä?Olen usein pettynyt suhteissani,enkä halua kokea toistaiseksi sydänsuruja...mutta hellyyttä silti kaipaan.Pidän seksistä paljon ja etenkin pitkistä rakasteluista....onhan siinä vaara et tunteet tulee esiin...mutta molemmilla alkaa ajatukset olla samoja...niin vihille äkkiä...ja lapsia hankkimaan!
mistä luotettava seksisuhde?
luotettavamies-37
151719
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Netistä löytyy, mutta turha sitä on keskustelupalstalta kysellä. Tuossa vieressä on seuranhakupalsta. Profiili sinne, kerro mitä haluat ja sitten vastauksia odottelemaan ja naisten profiileja selaamaan.
Miehet ja naiset eivät ole tasa-arvoisia seuranhaussa - nainen saa 100 viestiä päivässä ja miehellä on edessään 100:n vuoden yksinäisyys.
teitä miehiä.
Naiset ottaa siis ufon tai naisen.
Itse olen ainakin löytänyt seksisuhteeni juuri netin kautta. Olen siis nainen, ja olen etsinyt ne suhteet vastaamalla miehille. En ole varmasti ainoa, joten ehkä joku osuisi sinunkin kohdallesi. Jos se joku sattuu vielä olemaan hyvä tapaus, et sataa vastausta tarvitsekaan.
vaan härnää niitä muijia siellä, niinhän se tapahtuu oikeessakin elämässä :)
kuitenkin nykyajan naisia haukutaan helpoiksi ja kuitenkin kuten sanoit nainen saa 100 viestiä ja mies... ELI miten se meneekään....mietitään....kyllä ne miehet niitä helppoja on vieläkin vaikka miten päin miettisi.
ilman euroja.
Jos haluat seksisuhteen omilla ehdoillasi(turha vingahdella muuta, sitä se kumminkin käytännössä on) niin onnellista ja iloista sellaista et saa ilman rahaa.
Kuinka paljon rahaa olet valmis sijoittamaan, on täysin verrannollinen suhteesi mukavuuteen.
Mikäli haluat draamaa ja tunnekuohuja, asia hoituu kenen tahansa bongattavan kanssa.
kerropas vaikka sähköpostiosoite mihin sinuun voi ottaa yhteyttä...?
minäkin kaipaan hellyyttä ja seksiä, ilman seurustelukuvioita
kenen yhteystietoja kaipaat?
Varmaan se tarkoittaa Jeesuksen tai yllä mainitun ufon yhteystietoja.
Mua yleensäottaen muuten pistää vihaksi, että tänne laitetaan kyselyjä seksiseurasta tai muusta seurasta ja KOSKAAN ei laiteta minkään valtakunnan yhteystietoja! No ainahan sitä voi mennä tuonne Tuomiokirkon portaille ja huutaa, että "mulle sopisi". Hyvinhän siiitä parisuhde alkaa!
Sun tietysti ääliö. Ap kirjoittaja - ja jos et satu teitämään mitä AP tarkoittaa, niin alkuperäinen eli jäppinen joka suuressa viisaudessaan väsäsi tämän aloituksen.
Siis oikeasti? Ootsä oikeasti vähän hidas?
Ja sorry sanasta ääliö, mutta sitä olet ainakin just tässä ja nyt!
Ja jäätkin ilman sitä seksiseuraa, kun et nyt millään voi antaa niitä yhteystietoja?
[email protected]
pakoputkipojalta....
Mailaile [email protected]
Reps.