vatsan toiminnasta

mistä johtuu että vatsani (tai heh suoleni) toimii ylivilkkaasti? melkein koko ajan on vessahätä ja tuntuu että kaikki tulee suoraan ulos... ei kai se ihan normaalia ole ?
179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mitä syö. Jos minäkin söisin vaan jugurttia ja mysliä, pitäisi vessassa käydä viidesti päivässä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


outoakovaiei kirjoitti:

mistä johtuu että vatsani (tai heh suoleni) toimii ylivilkkaasti? melkein koko ajan on vessahätä ja tuntuu että kaikki tulee suoraan ulos... ei kai se ihan normaalia ole ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu