Itselläni on monia suhteita, jotka ovat kestäneet vain muutaman kuukauden. Nainen pitää vain pilkkanaan eikä välitä yhtään, miltä leikki tuntuu. Siksi en enää suhdetta haluakaan, kunhan seksiä saisi jollakin verukkeella - se riittää. Pitänee kehitellä kielenkantoja ja alkaa pitää rinkiä niin aina olisi edes joku nainen ;) Miksi tässä itsekään koittaa mitään kunnollista rakentaa kun eivät naiset sitä arvosta. Pelaamalla menestyy.
Itseni ei kannata alkaa enää kunnon suhteeseen
M24.
4154
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Miksi te miehet valitsette aina niitä nirppanokkaprinsessoja ja sitten itkette, kun se kaunokainen jättää teidät? Valitsisitte niitä kilttejä ja kunnollisia naisia.
Minun naiset ovat olleet kaikki normaaleja, EI KAUNOTTARIA naisia! Ei vaan rehellinen mies kelpaa niin siirryn vilunkiin.
Nainen = nirppanokkaprinsessa.
Pitää hankkia 10 naista niin on aina joku :) Sitten täällä itketään kun miehet pettää...kuitenkin se pimppi kostuu eniten pelimiehistä.