Kokemuksia top-kosmetiikka.comista?

Löysin tuollaisen sivuston, josta voi tilata kosmetiikkatuotteita. Onko kenelläkään mitään kokemuksia tuosta?

http://www.top-kosmetiikka.com
1474
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itse joskus kokeilin sitä ja tätä mutta kun tein värianalyysin itselle, ymmärsin vasta silloin miksi jotkut meikkivärit tekee minusta kamala näköisen, esim.oliivi vihreä tai lämmin ruskea.Olen n.5 vuotta vanhempi näköinen silloin.
Toinen asia mitä oppin: jos vaikka meikkiväri on upea, siltti se ei korostaa minun silmät ja ihoa vain katse kohdistuu meikkiin, ei se korosta minun personallisuutta.

Sama koskee vaatteisinkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ömhöhöö kirjoitti:

Löysin tuollaisen sivuston, josta voi tilata kosmetiikkatuotteita. Onko kenelläkään mitään kokemuksia tuosta?

http://www.top-kosmetiikka.com

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu