Voi helvetti

mikä luuseri mies mä olen
2102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

"Olen omin käsin raivannut tieni tyhjästä äärimmäiseen köyhyyteen." (Groucho Marx)

Äänestä
  • misu muutama, lähtääks panemaan, meille ja teille. Kato mun meisseli riittä vaikka kahteen kuumaan tangoon.

    Ja jopa kolmeen - jos muutama tovi hengähdetään syvään sylikkäin raukeana ja hikisena:DD

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


totuus sattuu kirjoitti:

mikä luuseri mies mä olen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu