Länsiväylä-lehdessä oli mainos edullisemmasta ultraääni-kavitaatio-laihdutuksesta.
Mitä mieltä olette?
Vaikuttaa aika asialliselta verrattuna esim joihinkin kuumakivi- mutakylpyhoitoihin.
http://asema-alef.fi
Edullisempaa ulträäänihoitoa???
5
1231
Vastaukset
- kavitoitu
kävin asema40:ssä ja he sanoivat laitteensa olevan paras rasvanpoistoon tällä hetkellä. Päätin kokeilla reisiini ja kahden hoitokerranjälkeen reidet olivat toinen 3cm ja toinen 4cm ohemmat. Hinta oli tonnin 2 kertaa, mutta nyt olen tyytyväinen. Niillä oli personal trainerkin joka ohjeisti ruokavalion ja liikunnan suhteen.
- 2cm ja 4cm
aika eritasoiset tulokset!!!
Onko hoidettu toiselta puolelta liikaa?
Personaltreinerit ovat vapaasti käytössä kenen tahansa tarpeisiin..jos maksaa lisää - kavitaatiohoidosta
vaan uudesta yhdistelmähoidosta jossa on kolme vaikuttavaa osiota.
Menetelmä on mainoksen mukaan patentoitu ja Italiassa tehty.
Hintakin näyttää olevan alle puolet muista vastaavista hoidoista.
Onko kommentoitavaa? - hintatietoinen
kavitaatiohoidosta kirjoitti:
vaan uudesta yhdistelmähoidosta jossa on kolme vaikuttavaa osiota.
Menetelmä on mainoksen mukaan patentoitu ja Italiassa tehty.
Hintakin näyttää olevan alle puolet muista vastaavista hoidoista.
Onko kommentoitavaa?Kyllähän apajille pyrkijöitä varmasti on. Sijoittavat laitteeseen muutaman tonnin, kun kunnon laite maksaa noin 40 000 euroa. Tuloksetkin ovat aivan eri luokkaa.
- muutamalla tonnilla
hintatietoinen kirjoitti:
Kyllähän apajille pyrkijöitä varmasti on. Sijoittavat laitteeseen muutaman tonnin, kun kunnon laite maksaa noin 40 000 euroa. Tuloksetkin ovat aivan eri luokkaa.
vaan ne maksavat kymmeniä tuhansia.
Kiinalaisen voi saada muutamalla tonnilla suoraan Kiinasta, mutta hinta tietysti nousee kun pitää maksaa tullit ja verot jne.
Tuloksia ei voi suoraan verrata.
Vertailutestiä ei ole.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site515876Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers714605Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto464362SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun564141SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt933753Tytti Tuppurainen ollut aivan sekaisin viime päivinä
Pitäis varmaan tehdä huumetesti sille. "– SDP:n Tytti Tuppurainen väittää kirkkain silmin ja Antti Lindtman vierellään623303SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502463Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352369Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat422089En uskalla ees ajatella muru
Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha131229