missä mätti?Meni ihan hyvin viestittely,mutta kun laitoin kuvan,kaikki loppu?
Eli ei mitään yhteyttä enää?
Olenko ruma?
Eli ei mitään yhteyttä enää?
Olenko ruma?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
...eihän sun kanssas olis voinut liikkua vetämättä perunasäkkiä sun naamarin suojaks. Sä oisit vaan hillittömästi törmäilly tolppiin ja seiniin. Sit must ois tuntunu kauheelta, kun sulla olis aina ollu nenä silleen tosi tosi kipee.
minäkin pitänyt sitä perunasäkkiä ihan omasta tahdostani,jos olisin joutunu kävelylle.
Ei olis haitannut mustelmat,olisin säästynyt henkisiltä tuskilta niin.
Miten asian ottaa.
Jaa,
hällä väliä :),parempi kun pääsin eroon niin helpolla kun kuvalla...ihan leililläni tein aloituksen ja eihän rumia ole olemassakaan,kauneus on katsojan silmissä.
Mulle kävi ihan samoin. Mielenkiintoista käytöstä. Tuollainen on pakko ottaa huumorilla
ei se kaikki oo naamasta aina kii..persoona on tärkein.Jos on typerä bimbo meikkaa 5h enneko pääsee kylille onko järkee?on silikoonia ja tekokynttä ja tukkaa onko se teistä muka kaunista??
tai jätkä joka luulee olevansa komee mutta onki sika ruma koska eipä ne faijan ostamat muotikuteet kaunista rumaa kroppaa.Ohan näitä esim.KAUNEUS KUN ON KATSOJAN SILMISSÄ.
Mutta eihän monikaan nää todellista kauneutta vaan jonkun bimbon piirteen persuksen naisessa tai tipsit.Ja kundissa esim rahan ja auton.Muoti grääsän pinnallisuuden.Nekö sen ihmisen tekee?
Me aikuiset.. taas
:miehet haluaa 16-100v lelun hetken huumaan..sit taas uusi.
:naiset: haluaa enempi .. haluaa miehen..rakkauden ja muuta mutta nykyään en tiä mitä ne haluaa..
Alkuperäiselle kirjottajalle: onnee hakuun edelleen älä lannistu ja ihanaa syksyä.
Kun kuvan lähettää niin juttu loppuu siihen 90% todennäköisyydellä. En sattuneesta syystä innostu kuvanvonkaajista.