Mitä vikaa on miehessä, jolla on pitkät hiukset, jos ne on aina puhtaat/huolitellut
pitkät hiukset
jeps...
8303
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ei mitään vikaa. Nam!
ainakaan ei mitään vikaa. Miehellä pitää olla hiukset, mahdollisimman pitkät.
Vielä jopa sellainen rokkiheittolettikin menee, mutta kalju on ehdottomasti yöks.
Long hairs on must. Vähän kuin näillä barbi-poneillakin.
Siksi mm. hevarit on huvittavan näköisiä, on olevinaan niin äijää ja karjuu ja kiljuu kuin mitkäkin, mutta hiukset on kaukana miehekkäistä
Lyhyet hiukset miehelle, kiitooos :) Onneksi mua onkin miltei aina lähestyneet vain lyhythiuksiset miehet
Itse olen suuttunut kun syytettiin mua mustahiuksisten hevarimiesten mammailemisesta.En mammaile heitä,ja kysehän oli käänteisesti siitä,etten hyväksyisi heitä ihmisinä muualle kuin roskakastiin.
Väärin.
Pidän ääreittäin vetovoimaisena,jopa hevosmaisen estettisenä, Nightwish-meininkejä miehisissä muusikoissa.
Kuvitelkaamme pitkät raajat,liehuva pitkä,musta tukka,ja hyvä säveltaju.Silloin mä huomaan ko.miehen leukaperät.Tiedän heti,että ne ovat kannibalismia varten,ja haluan olla jänis.
Miehessähän voi olla vaikka mitä vikaa, vaikka letti ois maata hipova.
Pitkä tukka miehellä on ihana.
Jos naisille vaaditaan pitkää tukkaa perusteella: on ainut naisellinen hiustyyli, niin vastavuoroisesti: ainoastaan lyhyt tukka on miehelle sopiva. Pidetään vanhoilliset periaatteet vallassa sitten kautta linjan, eikä aleta lipsumaa.
Eiku oikeesti.. mitä &%¤## väliä sillä on onko tukkaa ja kuinka paljon?? ...kelettäkö se muille kuuluu!!??