uutena tällä treffipalstalla erästä asiaa.Miten miehet heti aloittaa seksistä kirjoittelun,sehän on paras tapa karkoittaa nainen.
Ei olla edes tavattu,mutta mitä ihmeellisimmät seksikirjoittelut heti.
Hakeeko tälläinen mies vaan jotain kiksejä,ei voi olla tosissaan hakemassa kumppania.
Mitä mieltä olette?
Ei olla edes tavattu,mutta mitä ihmeellisimmät seksikirjoittelut heti.
Hakeeko tälläinen mies vaan jotain kiksejä,ei voi olla tosissaan hakemassa kumppania.
Mitä mieltä olette?
Vastaukset 5
Vanhimmat
"seksihurjastelijoille" pitäs olla oma treffipalsta.Ei nainen tunne ainakaan tarvetta heti seksistä kirjoitella,vai mitäs miehet tykkäis,jos heti kyselisin vain ja ainoastaan siitä yhdestä?
Muu miehessä ei kiinnostaisi ollenkaan.
Minä etsin pitkäaikaista suhdetta, mutta silti miehet ehdottelevat seksiä. Huoh. Pidin pidemmän aikaa yhteyttä ihanaan ja hyvännäköiseen mieheen, mutta muutamien viikkojen päästä hänenkin juttunsa alkoivat mennä seksin puolelle. Joten kiitos ja hyvästi oli hänellekin sanottava... Voi teitä miehet.
Toi on amatöörien puuhastelua. Ammattilainen osaa varoa tollaiset karikot. Riippuu aivan naisesta mutta yleensä kannattaa jättää seksijutut vähemmälle. Fakta on, että lähes kaikkihan seksiä haluaa - ei sitä tarvitse erikseen kysellä. Mutta milloin..se pitää aina vaistota.
Niinpä täälä maailmassa tapahtuu todella paljon kauheampia asioita kuin kaksi ihmistä rakastelee!!! Se toki tulee muistaa molempien tulee toki haluta, että näin tapahtuu. Suoritusta se ei missään nimessä saa olla!! Rakastelua ja Nautiskelua
Yksi haikailija
Kirjoittelin vähän samasta aiheesta eilen.Seksi on joillekkin pakkomielle.
Kun lueskelin näitä kirjoituksia.Pisti silmään että on kaikenlaisia naistenkaatajia liikkeellä näillä terffi sivuilla.Kaatoja oli joillakin vaikka kuinka. jne.