vastakkaista sukupuolta. Minkä näköinen haluaisit olla, miksi?
Jos olisit
m-n
43353
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 43
Vanhimmat
kärsisi siitä, että mulle vittuillaan aina
ulkonäöllähän sitä vittuilua tulisikin. Tarvittaisiin gorillan aivot, silloin ei kärsisi.
tuohon urpouteen.
blondi hyvällä vartalolla ja lesbo:D
minullekin tuli sama mieleen... Tosin sillä erotuksella, että olisin vain ihan hiton hemaisevan näköinen, mutten blondi. Tietenkin värjäilisin hiuksiani, mutta en koskaan blondiksi!
...
Nimittäin itselläni, vaikka joskus sellainen olinkin.
Sullon blonditrauma ;)
..jotta mie tahtosin olla miehenä nii brucen näköi..miehen näköi mies..jolla on mitä ihastuttavin hymy..sekä tuo yleinen olemus..ihanan pirteä mutta samaa aikaa rauhallinen ja vakaa..semmoi turvallisen olonen mies..eikää liika ätläkkä mies mut kummiskin komea..miun silmää..tuonki ikäsenä..
http://www.youtube.com/watch?v=bwNFCi4Trtw
taikka sitte naapurinpoikamainen komistus.. paul walker..ihastuttavan hymyn kans myöskin sekä jumalaisen kauniien silmiesä keralla..pikkasen kiharapäinen hääki..mut oikeen hurmaavan näköi mies..niiku bruceki..vaaliampi sekä nuorempi painos tosinki..oikeen miellyttävän näköi mies iha kokonaisuutenakii..noista kumpanenkii..paulikii on semmoi turvallisuutta herättävän näköi..sekä justiinsaki naapurinpoikamaisen komia..semmoi mitä uskaltasi lähestyykkin..
http://www.youtube.com/watch?v=tE6C-B00ZSI
semmoi mies miehenä tahtosin ulkoseti olla..=o))..kaikkeehaa saapi tahtoo..
nainen. Sellainen harmaa hiirulainen.
välttyä seksuaaliselta häirinnältä?
kuin oman seksuaalisen haluttavuutensa mittaamiseen ja ylläpitämiseen.
mitata sitä...?
tietävät, itsetunnoltaan hyvät naiset eivät mittaile asiaa. Ylläpitävät toki, jos haluavat säilyttää ulkonäkönsä.
on aina kytköksissä siihen.
...
...näyttää suurin piirtein tältä:
http://spazappeal.files.wordpress.com/2009/06/halle-berry-1.jpg
No miksipä en haluaisi....
niin mä haluisin olla joku ihan älyttömän hyvännäkönen mies, joka ois ton naisen mies =D
...miten toi sun vastaus pitäis tulkita, ei kai....öö.....tuota...
Haluisin olla sikakomea, iso ja lihaksikas top-homomies. Miksi? Siksi että saisin hirveesti miehiä vokoteltua :)
"Siksi että saisin hirveesti miehiä."
- Miks top?? Mun logiikalla bottomilla ois enemmän kysyntää. Onks sulla aiheesta jotain "sisäpiirin" tietoa =D
Ole tietoa mutta mä olen luontaisesti top, joten ei voi muuta ja koska mä olisin kauhea karju, niin kaikki btm:t laikois mun edessä :)
..sillain pääsisit komeitten miesten kans tekemisii..iha niiku et muutekii pääsis..=o)
..senkus menisit vain....
..hmm..mä en ehkäpä kummiskaan tahtosi olla homo..koska sen takii varmaa myöskin tulis kiusatuksi..miesvaltasilla työpaikoillakii saatettasi kattoo karsaasti..sitte muuteski miehenä sit varmaan oisi suuntautunu naisiin..niiko nytte naisena miehii..muuttusko se heterona elämii miksikää..muutako sukupuolen mukaa...???..hmm..vaikiata tuota oisi tietää..mut mie joteki automaattisesti aattelin et miehenä tykkäisin naisista..=o))
..jos oisi mies..hmm...mua varmaan kiinnostaisi tekniikka..uskosin et moottoriajoneuvot ja rakentaminen..arkkitehtuurikin..koska naisenakii kattelen aina rakennuksia mihkä meen miten ne on suunniteltu ja mitä materiaalei siel on käytetty...ja nuo rakkineet kiinostaa naisenakii ehkäpä kskivertonaista enemmän..(??)...mut nui söpönä mähää voisin olla mitä vaan..x)
http://www.youtube.com/watch?v=pSYdvBxexLo
...vaikka rattopoika naisten elättevänä..xo))
Mun toinen nimi :)
Pyh, mua kukaan uskalla kiusata, mähän näyttäisin tältä..
http://3.bp.blogspot.com/_q1zFTmkPT1I/SSxQl6MV-xI/AAAAAAAAAGk/vVgwvIMFp0o/s400/270px-Dolph_Lundgren.jpg
Sitäpaitsi mähän olisin top, joten en edes vaikuttaisi hinttarilta. Btm on niitä jotka vaikuttaa hieman feminiinisiltä. En mä sitten halua mies olla jos mun pitäisi naisten kanssa vehdata, yäk.
..vaa mainio papu..xo)..sull on aina selitys valmiina vaikka mitekä päi koittaa hämmentää..*mahtavaa*..=o)
..dolph onki melekonen jässikkä..mut onks kaikki homotkaa noien tommosten perää..???..eiks niit homoja ole sääprofeetoista lähtien..kaiken niiko näkösiä..=o))..mut toki markkinaarvoo oisi komealla homolla..niiko kauniilla naisellakii..
..hitsit..mä kun aattelin et kerraki saisi miehenä olosta sitte nauttia ja olla ees naisiinpäi kallellaa sillon...x)))..*rähää*..nonii musta vain nii tuntuu etten mä oisi millää homo koska mulla oisi samat geenit kummiskii..ja kasvatus..nii oisinko mä miehenäkää nii kauhian erilainen..muutako sitte toki läähättäisin miehenä naisten perään..sillohaa hormoonitki jotaki vaikuttaa..ja vissiiki kasvatuskin jotakii vaikuttaa...????...
sitäpaitsi mikäli mie oisi homoseksuaali nii mul ei oisi kottii menemistä..nii..i..mie saisin naisena tukkapöllyn ja miehenä turpaani..*isältäin*..
jotain tommosta tässä taannoin etittiin kissojen ja koirien kanssa :)
Missäpäin maata homoja kiusataan? Ja vielä työpaikalla?
Marilynin, siis sen näköinen kuin se oli ollessaan elossa. Siksi, koska se on niin hiton nainen.
helppoa olla "hiton nainen"?
http://derekclontz.files.wordpress.com/2009/07/monroe.jpg
...käsittänyt oikein niin naisena oleminen ei ole koskaan helppoa, aina on jotain vialla.
http://www.javipas.com/wp-content/_las_vegas_vanessa_marcil.jpg
Jaa että miksikö? Siksi, että se oli aivan mielettömän hyvän näköinen silloin kun oli vielä enemmänkin tapana kuolata tv-sarjojen mimmejä.
Voisin olla Robbie Williamsin näköinen. Onhan niitä komeampiakin, mutta olisin mielelläni tuollainen naapurinpoitsu.
Hepburn. She´s a lady.
http://img2.allposters.com/images/PYR/PP30666.jpg
Isotissinen blondi tieten, sitte saisin munaa. Nyt kun en saa, ku on tällänen hyypiöäijä.
Se o muute vakta, et blondit saa, bruneja ei hallu kukaan järkevä ja alfauros.
..kaikkien brunettejen tars olla vähintääki puutteessa ellei peräti sinkkuja..=o)..pyh alfat on huttuva..sii on naiselle tarpeeksi alfaa ko saa semmosen miehen josta vällää..muut on sillo toisarvosii olkoo nii olevinaa alfaa ko lystää..xo))
Kerran ennenkin sanottu, menee jo jankuttamiseksi. Jos olisin... haluaisin olla 39-vuotiaan Tippi Hedrenin näköinen.
http://media.photobucket.com/image/tippi hedren/awdreyg/Hitchcock/TippiHedren-1.jpg
http://farm1.static.flickr.com/66/217265671_fcd77e173b.jpg
Miksi? Tyylikäs näky :)
Olen muuten ihan ohikulkumatkalla vain ;)
ymmärrä tuota Tippin salaisuutta. Moni on kehunut. Minusta on ihan perusblondi ja keskiverto näyttelijä. Jotenkin kalsean oloinen. Vai onko se sitten sitä viileyttä?
Ei miehiä voi ymmärtää:)
silmät ja kulmakarvat, tietynlainen ylväys ja viileä tyylikkyys, äärettömän kaunis suu, sekä pitkä linjakas kaula.
katso tätä kuvaa http://weblogs.newsday.com/sports/watchdog/blog/Copy_of_Birds.jpg
Mut mä vaan arvailen, koska nainen olen itsekin. :)
blondi,,, Aika paljon tämän näköinen :
http://stopannoyingme.files.wordpress.com/2008/12/rebecca2.jpg
Rebecca de Mornay,, miellyttää silmääX)
No vaikka tällaisten sekoitus:
http://images.teamsugar.com/files/users/0/88/19_2007/070507-hartnett.jpg
http://i16.photobucket.com/albums/b4/katie__pillar/a0l1jq.jpg
http://1.bp.blogspot.com/_X6Isw4ybb4U/Sfv6Ypjhv_I/AAAAAAAAfAU/dcQJkMVxhzc/s400/ryan-gosling-blue-valentine-01.jpg
Rauhallinen mies, jossa olisi kuitenkin särmää... lahjakas, mutta maanläheinen.
ei siksi, että hän olisi ihannemies ulkoisesti tai mitään, vaan.. enpäs kerro. Yritin vain kuvitella minkälaisen miehen nahkoihin pystyisin edes jotenkin mielikuvissani kuvittelemaan itseni, jos kuitenkin muuten olisin minä.
Sellainen tumma, komea, persoonallinen, rentuhko ja abouttiarallaa 4-kymppinen mies. Ja mul ois pitkät hiukset tai kalju.
Joko tällainen : http://artfiles.art.com/images/-/Johnny-Depp-Photograph-C10102295.jpeg
Ei viiksiä
Tai tällainen: http://i245.photobucket.com/albums/gg79/liane_forsythe/Ami/amijames-2.jpg
Jälkimmäinen, eli Ami on enkä enemmän mua. Sen näköinen, minkä näköiseksi mieheksi voisin itseni tuntea.