Mainostan nyt sivua, johon jää todella helposti koukkuun (HUOM!).. sivulla tuhannet käyttäjät ympäri eurooppaa lisäävät omien euroseteleidensä tunnusluvut järjestelmään ja pyrkivät saamaan osuman muiden käyttäjien kanssa.. osumia satelee jokai päivä.. todella mielenkiintoista huomata, jos sinun setelisi on matkannut esimerkiksi Portugaliin.. tässä linkki: http://www.eurobilltracker.com/index.php?referer=4453
Jäljitä käyttämäsi eurosetelit!
green
4271
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kun en edes muista milloin viimeksi ollut seteleitä. Antaiskohan naapuri seteleitä hyvään tarkoitukseen? Naapurikin vois sitten jäljittää setelinsä tänne seinän taakse.
Tai sitten toi Alkon nurkalla oleva automaatti sais kirjottaa tositteeseen seteleitten numerot, kun kotiin asti ne setelit eivät kulkeudu.
mitäs tää sitten meinaa kun sain just euron johon on laitettu jämäkästi numerosarja kiinni.
numerosarja on jc3114-b.
aika paha :D
Tässä taas esimerkki aivan mahtavasta osumasta!!!
http://www.eurobilltracker.com/index.php?command=32;id=1373630