Onko ihana?

Mies, mieti hetki: Kestäiskö sun itsetunto seurustella Pamsun näköisen naisen kanssa? Olisitko mustasukkaisuudesta kipeä koko ajan?


http://www.aijaa.com/v.php?i=4716135.jpg


http://www.youtube.com/watch?v=8uBRLZorffE
377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

On se ihana.
(Mutta kuvastakin huomaa, että uhkeus on lähinnä tukassa ja silareissa)

Kyllä kestäis itsetunto.
Olenhan parasta a-luokkaa. Toi tytsy sais olla onnellinen kun sais tämmösen kultakimpaleen.

En olis mustasukkaisuudesta kipeä koko ajan.
Ei mustasukkaisuus piile ulkonäössä.

Äänestä

rahat ei

Äänestä

kestä. Minä en rupea yli 40 kymppisten yksinhuoltajien kanssa mitään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pam pam pam pam Pamela kirjoitti:

Mies, mieti hetki: Kestäiskö sun itsetunto seurustella Pamsun näköisen naisen kanssa? Olisitko mustasukkaisuudesta kipeä koko ajan?


http://www.aijaa.com/v.php?i=4716135.jpg


http://www.youtube.com/watch?v=8uBRLZorffE

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu