Anna Nicole Smith -60kg

Mitähän pillereitä se lääkärisetä on sille kirjoittanut? Se nainen ei kyllä liikunnalla ole kiloja tiputtanut mitä nyt sen sarjaa seurasin,kiukutteleva pikkulapsi. Jenkeissä vähän tuftimmat pillerit joka lähtöön ja suomessa puisteltaisi varmaan päätä jos joku yrittäisi niitä tänne tuoda.
1693
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jossai juorulehdes kerrottiin et se käyttää jotain afrikkalaisten poppamiesten ihmeyrttei... mut luulen et oikeesti kysees on amfetamiinijohdannaiset.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


herranjestas kirjoitti:

Mitähän pillereitä se lääkärisetä on sille kirjoittanut? Se nainen ei kyllä liikunnalla ole kiloja tiputtanut mitä nyt sen sarjaa seurasin,kiukutteleva pikkulapsi. Jenkeissä vähän tuftimmat pillerit joka lähtöön ja suomessa puisteltaisi varmaan päätä jos joku yrittäisi niitä tänne tuoda.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu