http://www.youtube.com/watch?v=_DgVxDSVLL8
Menii mun top-10:iin... ihanaa... sydän pakahtuu 1488... ooohorgasmuus.
Leppoisa video Adolf Hitleristä
4
209
Vastaukset
- Irmeli Suur-Salosta
Vois laittaa jotain parempaa musaa taustalle...
Meripioneerien "Lenin-setä asuu Venäjällä"-tyylistä. Se toisi vähän lisää herkkyyttä.
Tosin oli se pikkuhitleri, ne lapset, bambit ja Blondi-koirakin jo ihan söpöjä. - anti-nazi
Kuka haluaa muistella hitleriä hyvällä?
Mitä se sai aikaan, no saihan se paljon aikaan mutta ei mitään hyvää. Yks vitun hailee mikä uskonto on kunhan ei tuu mulle jeesustelemaan tai ylipäätään.
Onko niin ihailtavaa ku ihmisiä sen käskystä passitetaa kaasukammioon ja siitä polttouuniin. Noh, jossai vaiheessaha niiltä se kaasukin loppui nii heittelivät ihmisiä suoraa tulee. Ja eipä katottu oliko mies, nainen, tai lapsi!- jeah!
123456789 kirjoitti:
Aina, aina kun vain tulee natsit puheeksi punk-palstalla linkittää, tai vähintäänkin joku mainitsee tuon DK:n biisin, joka kertoi natsimaisesti käyttäytyneistä surffaripunkkareista, ei Hitleristä tai KKK:sta.:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121431
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881287Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1341028- 68964
- 39887
- 71863
- 97857
- 75836
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.53807Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39764