Tapasin yhen tytön, edettiin aika nopeasti, molemmilla on tunteita toisiaan kohtaan, mut nyt sit tyttö on vähän ahdistunut kun edettiin nopeasti, lähinää pelkää jos ei homma toimiskaan. Kaikki on tähän mennessä ollut ihanaa. Neuvoja miten auttasin?
Nyt tarviis neuvoja.
mmmmm87
1397
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
luultavasti auttaa paljon, ehkä tyttö on alkanut ajatella että mahdatko olla tosissasi hänen kanssaan ym.. tyttö ei vain haluaisi särkeä sydäntään ja varmaan ajattelee että säästyy suuremmilta suruilta vaikkakaan ei säästy..
itseäni alkaa ahdistaa jos olen tosissani ja alkaakin tuo mielikuvitus laukkaamaan vaikka pitäisi elää sitä päivää eikä murehtia sen enempää..
itse en osaa silloin myös oikein mitään miehelle sanoa kun alkaa ahdistunut olotila hiipimään, mutta hieman jarrua niin luulisin että helpottaa kun huomaa että olet tosissasi hänen kanssaan.