ystävällisiä että kertoisitte onko sellainen elämä ollut kivaa, jännää kun teillä on ollut irtosuhteita vaikka ja kuinka sekä miltä nyt sitten tuntuu.
sekä pyydän ei kiitos yksityiskohtia en ole kiinostunut missä millätavalla ja kuinka kauvan Vaan onx ollu kliffaa.
.ei puuteessa. :)
sekä pyydän ei kiitos yksityiskohtia en ole kiinostunut missä millätavalla ja kuinka kauvan Vaan onx ollu kliffaa.
.ei puuteessa. :)
Vastaukset 3
Vanhimmat
En lue Ave Mariaa, mut en myöskään nosta asiasta lippua salkoon. Sama pätee historiaan yleensä - se tekee meistä sen mitä olemme nyt - ja nykyisyys määrää miltä historia tuntuu.
ajattelet tosi kiva kun vastasit.kiitos. Olen ehkä kymmen jos sitäkään kysymystä täällä laittanut aloitukseen aikoinaan. Ymmärsin että täällä kysymykseni on useiden mielestä typeriä joten en ole halunnut vaivata tyhmillä kysymyksilläni. :).
Onpahan nuorena tullut kokeiltua yhtä sun toista, niin ei tarvitse vanhana jossitella. Niinhän sanontakin sanoo, että enemmän kaduttaa tekemättä jättäminen kun mahdolliset virheet.