Sinut... En vain voi elää näin, olen pahoillani, haluan jonkin selvyyden asiaan.
Vastaisitko jos soittaisin Sinulle? Uskaltaisitko viimein tavata?
Vastaisitko jos soittaisin Sinulle? Uskaltaisitko viimein tavata?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
sinulle ja uskallan tavata.
uskallan minä tavata sinut ja sitä toivoisin. Saataisiin ehkä jokin selvyys asioihin..
Zrqk5o oijirgrqfymz, [url=http://fjlzqtfvpekm.com/]fjlzqtfvpekm[/url], [link=http://ykiwvotvtang.com/]ykiwvotvtang[/link], http://tetnsotnlwbj.com/
Ei kuitenkaan soittoa tule minulle sinulta, koska olet niemetön ja minä nimetön.
varmaan minulle, mutta kannustan Sinua ottamaan yhteyttä juuri siihen naiseen, jonka haluat tavata. Hän varmasti haluaa myös selvittää asian.
Jos Hän olen minä, niin voin sanoa, että ihan mielelläni selvitän asian. Soita vaan...olen aina puhelimen päässä....ja tuijotan sitä kummissani :D Ilmoita sitten täällä, kun olet soittanut, niin ei turhaan haikailla, että ...oliko tämä nyt minulle ;)
Tsemppiä Sinulle!
Minäkään en voi elää näin... kaipaan. Kunpa Sinä minulle soittaisit. Voi, kun sen tekisit! Arkuudestani huolimatta uskaltaisin sinut toki tavata.
saada joitain tunnisteita, ketä kaipailet:)
haluan sut edelleenkin ja kaipaan sua kohtuuttomasti :( miksi oot niin kylmää mussu?????? u know i love u ja ikuisesti olen sinun naisesi eikä kukaan saa viedä mut sulta rakas nou hätä mussu:)