Olis hukassa semmonen ihana kappale, et mikä ihme se on ja miten se menee, kun en nyt saa yhtään kiinni mistään :/
siinä on mieslaulaja, uskoisin et on jotain 90-luvun musiikkia. Aika semmonen vauhdikas. Siinä lopussa (tai ehkä alussa..?) luetellaan muistaakseni jotain alkoholijuomia. Niin joo.. ja englanniksi lauletaan..
Ei siis tule mulle yhtään mitään mieleen, ei ees säveltä et voisin googlettaa tms.
Olisin ikikiitollinen, jos joku pystyis auttamaan :)
Mikä biisi taas?
TuSHka
3
305
Vastaukset
- synthman
Tässä biisissä ainakin juomia luetellaan : ) http://www.youtube.com/watch?v=fm4iU0yx9GY
- TuSHka
Eli tämähän se.. ei vain tullut mieleen.. Eli kiitos!
- inkku0109
TuSHka kirjoitti:
Eli tämähän se.. ei vain tullut mieleen.. Eli kiitos!
Laulu joka on soinut päässäni jo viikkoja......
...viini vieraiden nyt mulle hulvahtaa päähän....
Luulen että Eija Kantola tai Tarja Lunnas , voi tietty olla joku muukin..
Voiko joku auttaa ja kertoa mistä on kysymys????
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622495
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083