tietämättömyys

Moi. tv hajosi.minne voin viedä sen maksutta helsingissä? kuvaputki meni. pettäjille toivon pahaa. olen itsekin pettänyt joskus mutta sitä ei lasketa. se oli kosto. sinä olet epäluotettava pettäjänainen.
282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...vie se sinne samaan liikkeeseen mistä ostat uuden tilalle. Mun muistini mukaan ne on velvollisia ottamaan maksutta vastaan vanhan telkkarin.

Äänestä
  • kysyä, ottavatko suoraan liikkeeseen.
    Huonolla onnella voi joutua raijaamaan ties minne.
    Ajatellen, ettei kaupalla ole tarpeeksi suurta varastoa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


petetty kirjoitti:

Moi. tv hajosi.minne voin viedä sen maksutta helsingissä? kuvaputki meni. pettäjille toivon pahaa. olen itsekin pettänyt joskus mutta sitä ei lasketa. se oli kosto. sinä olet epäluotettava pettäjänainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu