Gallup: Nyt koirailemaan!

Dogging eli koirailu on jonkinsortin friikki-ilmiö suuressa maailmassa. Koirailussa tuntemattomat alkavat harrastaa välittömästi seksiä tavatessaan, ilman kummempia tutustumisia. Jotkut urheilutähdet harrastavat, mutta lehtien mukaan "tavallisetkin kansalaiset".
Kysyisinpä:
1. Oletko koiraillut? Tunnetko vetoa touhuun?
2. Miksi, miksei?
3. Tiedätkö tuttuja tai muutoin Suomessa moista?
3. Onko koirailu sukua muille ilmiöille: yhden yön jutuille? Vessaseksille?

(täytyy myöntää, ettei ajatus itseä miellytä. Kivempi tutustua naiseen ensin ja sitten rakastella...)
167874
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Kadulla tavatessani komean miehen käyn kimppuun ja sanon hau hau, koiraillaanko?

Äänestä
  • Juuri näin. Siitä vaan rappukäytävään - aikaa ei saa tuhlata!

    Ilmeisesti kuitenkaan lahkeille ei tarvitse pissiä eikä hännän alta haistella ensin ;-)

    Äänestä

  • Veijari kirjoitti:

    Juuri näin. Siitä vaan rappukäytävään - aikaa ei saa tuhlata!

    Ilmeisesti kuitenkaan lahkeille ei tarvitse pissiä eikä hännän alta haistella ensin ;-)

    En oo koiraillu, vaikka muutaman uroon onkin ravintolasti kämpille retuuttanut...siellä sitten ulvotaan...
    Pitäisi olla aikoinen charmi tai jotain viinaa väkevämpää että tosta vaan.

    Äänestä

Lontoossa asuva tyttökaverini oli huomannut kuuluisan futistähden autossaan. Oli vilkuttanut autolle ja ovi aukesi. Tähti ajoi parkkitaloon, otti kullinsa esille ja vaati suihinottoa. No, tämä sopi tyttökaverilleni. Stara oli vielä aktin jälkeen tuupannut tyttikseni (siemenet suussa) ulos autosta ja kehunut päälle lutkaksi - ja kaiken huipuksi itseasiassa tämä oli ollut ihan hyvä juttu. Siekailematonta molemminpuoista käyttämistä ja nyt tyttikselläni on tarina jolla leveillä.

Äänestä
  • Mitä leveilemistä siinä on, että on ottanut suuhunsa mahdollisesti hiv-positiivisen likaisen elimen ja lutkuttanut sitä parkkihallissa? Oksettaa....

    Äänestä

  • Aika paha ! Onks toi totta? Vituttiko sua?

    Äänestä

  • Bullshit.
    Pistä nyt ainakin sen futarin nimi tähän.

    Pelaajien nimiä löytyy ainakin osoitteesta:
    http://www.football365.com/, mutta älä laita Beckscumia.

    Äänestä

  • Jos leveilee tuollaisella jutulla, sillooin on kyllä päässä vikaa.

    Äänestä

Doggailtu on etelän auringossa monesti. Vain kerran suomessa junassa
Ulkomailla siellä ransussa jonkun ihanan nuoren alle kolmekymppisen ranta pojan kanssa menty uimaan ja siellä sitten sekstailtu..Lähinnä käsikopeloa ja uimapuvun läpi ..kiihoittavaa touhua vedessä. Samoin diskossa on lähdetty jonkun tuntetmattoman kanssa kulman taa. Kumi on hyvä pitää valmiina.
Junassa taas oli konduktööri hmm. vanhempi tosi ihmana hellä mies sain ekan orgasmin silloin olin 20 hän lähemmäs 40
Olen nainen 38 vee.
Miksi olisin koko yötä kun doggaillessa saan montakertaa monen kanssa. Saa mennä yksin nukkumaan ei tarvi sitten ketään aamulla katsoa.

Äänestä
  • taidat sitten olla juuri niitä tyypillisiä suomihuoria jotka käy etelässä jakamassa ettei "maine" menisi Suomessa?

    Äänestä

  • Olen tehnyt sen naisten vessassa kun oli niin kiihkee nainen.

    Äänestä

Taitaapa tuo "dogging" ollakin suosittu ilmiö sinunlaistesi urpojen yksinkertaisessa nettimaailmassa. Minun maailmassa tuo "dogging" ei ole tullut vastaan, eikä varmaan kenenkään muunkaan normaalin. Kannattaisi välillä elää muuallakin kuin tietokoneen ääressä 24 tuntia päivässä. Kun astut talostasi ulos, huomaat ettei kaikki ihmiset "doggingeilekaan". Ja käypä joskus vaikka ulkomailla, niin huomaat että siellä ihmiset tekevät jotain ihan muuta kuin "doggingia".

PS. Tiedän että sinä urpo teet galluppeja ja vetelet sitten käteesi, kun "oikeat tulokset" ovat "niin kiihottavia". Kannattaisi hankkia tyttöystävä, niin pikkutyttöjen ei tarvitsisi pelätä puistoissa sinunlaisia ahdistelijoita.

Äänestä
  • Nyt puhut vähän mutta asiaa... kannattaa oikeesti ottaa se pää pois perseestä ja palata takaisin OIKEAAN maailmaan!

    Äänestä

  • Touho kirjoitti:

    Nyt puhut vähän mutta asiaa... kannattaa oikeesti ottaa se pää pois perseestä ja palata takaisin OIKEAAN maailmaan!

    Ystävät!
    Minuako tarkoititte tällä "pervoilulla"?
    Lainaus ensimmäisestä viestistäni:
    (täytyy myöntää, ettei ajatus itseä miellytä. Kivempi tutustua naiseen ensin ja sitten rakastella...)

    Eli itse olen vain lukenut iltapäivälehtiä, joissa tämmöisistä koirankepposista puhutaan. Kantani on yllä. Mitä tulee tässä esitettyihin juttuihin, niin eivät kaikki ihan todellisilta vaikuta. Mistäpä tuon tietäisi.

    Äänestä

Intohimo lienee sinänsä jotain muutakin kuin sikailua...

Äänestä

ainakin tanja tykkää doggailusta....mmmh;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Veijari kirjoitti:

Dogging eli koirailu on jonkinsortin friikki-ilmiö suuressa maailmassa. Koirailussa tuntemattomat alkavat harrastaa välittömästi seksiä tavatessaan, ilman kummempia tutustumisia. Jotkut urheilutähdet harrastavat, mutta lehtien mukaan "tavallisetkin kansalaiset".
Kysyisinpä:
1. Oletko koiraillut? Tunnetko vetoa touhuun?
2. Miksi, miksei?
3. Tiedätkö tuttuja tai muutoin Suomessa moista?
3. Onko koirailu sukua muille ilmiöille: yhden yön jutuille? Vessaseksille?

(täytyy myöntää, ettei ajatus itseä miellytä. Kivempi tutustua naiseen ensin ja sitten rakastella...)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu