Tapahtuma

Olin puolisoni kanssa tapahtumassa, jonne hän oli pukeutunut. Katsoin häntä uusin silmin. Hän on mun tulevaisuus...
3411
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vähästä se on sitten sinun tulevaisuutesi kiinni jos ulkoiset asiat kuten pukeutuminen siihen vaikuttaa.
Onnea vaan sille, joka sinusta eroon pääsi!!

Äänestä

löysit rakkauden uudelleen!

Äänestä

ja poistua makuukammarista vaikka ruokakauppaan. Valitettavasti arkisia askareita on olemassa. Mutta hienolta kuulostaa elämänne noin pääpiirteittäin... Pitäkää tuo intohimo!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvää jatkoa kirjoitti:

Olin puolisoni kanssa tapahtumassa, jonne hän oli pukeutunut. Katsoin häntä uusin silmin. Hän on mun tulevaisuus...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu