minulla ainakin on kun haen avoimesti seuraa vaikka olen naimisissa.
Voiko silloin sanoa, että olen tyytyväinen liittooni?
Voiko silloin sanoa, että olen tyytyväinen liittooni?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
sanoisin ennemminkin, että olet typerä pikku lumppu, jolla EI OLE POKKAA erota.
Jos pokkaa olisi katsoisit peiliin ja eroaisit uppotukki. Oman navanalusesi ympärillä pyöriskelevä tenava on lähempänä totuutta henkisistä kyvyistäsi.
Eikö laadukkaampia provoja tullut mieleen?
jos sulla ois oikeesti pokkaa niin sähän ottaisit ja lähtisit ennen kuin toiselle tollasta paskaa tekisit, voi voi, vai pitääkö olla kotona varalla joku jos elämä kuseekin päähän.
mitä miehesi sanoo?
sä tuhlaat energiaas vääriin asioihin. Joko pistät sitä energiaa sen avioliittos eteen, tai sitten laita se energia omaan elämään. Minusta tolla tossa pettämisessä ei todellakaan ole tekemistä pokan kanssa, pelkuruutta ja rintamakarkuruutta se on.
Pokkaa???? Luuseri, kuten sinä, tarvitsee sekin jonkun joka pitää pinnalla kun omat kyvyt maailmalla eivät riitä. Säälittävä lapsi. Teidän huushollissanne ei sitten ole vielä peiliasentaja poikennut?