Parhaasta tv-sarjasta kysyttävää

Mulla jäi nyt tämän maanantain 24 kattomatta ja haluaisin tietää että pystyykö tätä kattoon mistään nettiteeveestä tällä hetkellä suomen tekstien kanssa. Harmittaa aivan pirusti ja sunnuntaihin ei millään jaksais odottaa ;)
2807
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos tunnet jonkun jolla on käyttäjätunnukset TVKaistaan niin pyydä että antavat sinun lainata niitä sen verran että saat jakson katsottua (TVKaistassa on kahden viikon ajalta kaikki ei-maksullisten kanavien ohjelmat).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Se on 24!!! kirjoitti:

Mulla jäi nyt tämän maanantain 24 kattomatta ja haluaisin tietää että pystyykö tätä kattoon mistään nettiteeveestä tällä hetkellä suomen tekstien kanssa. Harmittaa aivan pirusti ja sunnuntaihin ei millään jaksais odottaa ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu