Minkä takia tuo mun lamppu palaa täällä kaiken aikaa,vaikka kirjaudun ulos? Kenen kanssa mä mahdan jutella täällä pitkin öitä? Menee hermot =:z ja toisilla onnellisilla ei pala toi merkkivalo ollenkaan. Haluan vaihtaa oman lamppuni sellaiseen. NIIN! Kuka vaihtaa?!
Muutenkin ihan naurettavia tällaiset kaikenmaailman uudistukset, plääh!
Menee heemot:(
11
1180
Vastaukset
- yb.
Nyt se onnistui. Olen niin onnellinen. Hyvää yötä:)
- on
Mukavaa kun pienistä asioista tulee onnelliseksi :)
- maniamania
Siitä loppu patterit, joten pimiätä piisaa.
Tottuu sitä tähänkin uudistukseen ja pian ei vanhaa muistakaan. Jututhan sentään on ennallaan, sehän se!
Tosta galleriatuikusta tulee aina mieleen kiiltomato, muttei toi semmoinen mielle voi tytöille päteä, kun oikeesti se vihreä valo on uroskiiltomadon houkutin. Jos olen väärässä, niin antakaa minun olla.- yb.
siis oikeassa. Mulla taitaa olla joku perhanan säästölamppu.. Nyt meen.
- rekattujärkyttynytmies;)
Sä kirjoittelet öisin unissasi täällä rekatuille miehille kaikenalsia törkyehdotuksia ja lähettelet alastonkuvia. Poistat ilmeisesti omasta lähetetyt -kansiosta sitten kirjoitukset.
;) Selleainen tyyppi joka vahtaa ja miettii sitä saammuuko jääkaapin valo ihan varmasti kun ovi menee kiinni... ;-)
yksinkertainen.blondi kirjoitti:
sammuu? Sammuuhan???
Mulla oli kerran sellainen jääkaappi että kun pisti valot pois keittiöstä ja piti sitä eristenauhaa sormella auki ja samalla pisti silmän siihen ihan viereen että näki siit raosta mahdollisimman hyvin kun pisti ovee kiinni niin näki et se valo sammu.
- y.b.
Kukkomies kirjoitti:
Mulla oli kerran sellainen jääkaappi että kun pisti valot pois keittiöstä ja piti sitä eristenauhaa sormella auki ja samalla pisti silmän siihen ihan viereen että näki siit raosta mahdollisimman hyvin kun pisti ovee kiinni niin näki et se valo sammu.
tiedosta. Nyt voin levollisin mielin sulkea jääkaapin oven. Ja näin puskissa voin täälläkin olla huolehtimatta valoista, kun ne on saanut vihdoin sammutettua kunnolla. *Huoh*
täytyy vaan antaa niiden mennä...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1241207
- 1181048
Luulet olevasi pidetty
Luulet olevasi pidetty ihminen ja tärkeä monille. Oikeasti et ole! Kukaan EI oikeasti sinua jeesaa, kun tarvitset olkap97884- 112818
Ketä naista se poju tällä hetkellä vetää höplästä
Sillä kun pitää aina olla joku höplästä vedettävä kierroksessa270744- 48685
Kalateltta
Ollaan tulossa Kuhmoon Kamarimusiikkiin jos majoitus viela jarjestyisi kuitenkin. Milloin kalateltta aukeaa naillanakymi17667- 41594
- 49589
- 25545