ENIRO!!!

Mistä lähtien
13 5 ei ole ollut 18 tai
3 8 ei ole ollut 11 tai
13 11 ei ole ollut 24

Millä ihmeen matematiikalla toi teidän tarkistuskoneenne laskee? Vai onko mainostajien takia pakko saada lisää rekisteröityneitä? Te ette vaan siis edelleenkään osaa.
2107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Laskeskelee että sillä että palstat eivät toimi ei ole heille mitään vahinkoa koska palstat eivät ole koskaan toimineetkaan :)

Hupaisaa on myös se spammi sähköpostiin koska tuo ruksi tuolla alla on vakiona. Aina pitäisi poistaa. Onko ihmekään että palvelu alkaa tahmailemaan jos jokaisesta viestistä kertautuu sähköpostiliikennettä?

Näiden osaamattomuus on kosmista laatua.

Äänestä
  • kysyin vastaavaa , yritin laittaa lahjalistan siis minua saa lahjoa vaikka en tiedä mistä niin ei mennyt läpi koska laskutehtävä ei ollut oikein :)

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Aito_Oikea kirjoitti:

Mistä lähtien
13 5 ei ole ollut 18 tai
3 8 ei ole ollut 11 tai
13 11 ei ole ollut 24

Millä ihmeen matematiikalla toi teidän tarkistuskoneenne laskee? Vai onko mainostajien takia pakko saada lisää rekisteröityneitä? Te ette vaan siis edelleenkään osaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu