Tekopyhä, rasistinen jopa --> jäähyä tulee niin että heilahtaa. Ei ole selvästi aikuisemmille suunnattu palvelu. Jos ei ole paita päällä kuvissa tai vähän paljasta pintaa, niin jo heitetään jäähylle, selvitykseen . Isoveli valvoo ja suomalalaisten tekopyhien yhteisö. Palvelut kannattaa keskittää sellaisille palvelimille, jotka ulkomaille, niin jokainen aikuinen 18v voi harrastaa mitä haluaa. Todella suosittelen kaikkien vetäytymistä ja ole erityisen tarkka jos olet 18v ja laitat viestin moi, mitäs kuuluu ja toinen on 17v eli ylläpito ei tunne lakia. Vanhemmat eivät tunne lakia ja Suomen poliisiin ei usko enää kuin 60 prosenttia kansasta. Suomen poliisiin ei kannata luottaa missään olosuhteissa ainakaan jos on tumma iho.. 40 prosenttia ihmisistä Suomessa ei tosin luotakaan poliisin toimintaan ja luottamuspula senkun kasvaa. Muista varoa poliisi joka on tehopyhä ja taitaapa olla aika rasistinenkin!!
IRC-galleria
darkfin
3330
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Olet ilmeisesti mamu tai huoranlapsi mulattiäpärä, joten voisit muuttaa muualle Suomesta niin ei tartte rasismista vinkua.
juhli!
Sinne alastonsuomi.fi ja lopeta itkeminen siitä että irc-galleria noudattaa täysin sananvapauden sääntöjä eli median tuottajalla on täysi oikeus valita siitä mitä mediassaan julkaisee.
Vieläkö haluat jollain tavalla alleviivata typeryyttäsi tai sitä että et tiedä asioista mitään? Ai et. Sitä minäkin ;-)