Ulkomaalaista

11114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat
  • tuommosta linkkais..hehe..katos poika eller tyttö mallii...mäpä teen tonne alemmas mallikkaan esimerkin..=o)


    ..*valmiina*...??


    =o)

    Äänestä

Musiikkia. sitte tohon ennen tota musiikkia kuulus kirjottaa jos on jotaki sanottavaa..mutte koskaa enäi ton musiikkia jälkeen..=o)...ainii ja sitte pete käyttää vain näitä hymiötäki..

:D ja sitte tätä..;c ja tät ;D taikka tät :P xP ;P ..noit se käyttää ei koskaa isoilla silmillä niiku =D noi..eikä noita sulkumerkkei..vaan deetä ja sitte ceetä..=o)..taikka Peetä..ymm..



http://www.youtube.com/watch?v=6ZGgsGhzjdY

Äänestä
  • jeesaan viel kopioitsijaa et kantsii vallaa rap taikka metallimusaa..ei millokaa mitää humppaa taikka jaxx tms..bluesii..niit se ei katos kuuntele olleskaa..vain tosiaaki just jotaki rap rock..ja metallii..=o)

    ...sitte oot jämäkkä mielipiteissäs..ja et päästä ketään liika likelle..nii avot..alat olee hyvä pete imitaattori..paisti joillekki naisille sun tarttee olla muikeeta..koska niistä naisista pete tykkää..muuten sä et mee täydestä..=o)

    Äänestä

  • jzz kirjoitti:

    jeesaan viel kopioitsijaa et kantsii vallaa rap taikka metallimusaa..ei millokaa mitää humppaa taikka jaxx tms..bluesii..niit se ei katos kuuntele olleskaa..vain tosiaaki just jotaki rap rock..ja metallii..=o)

    ...sitte oot jämäkkä mielipiteissäs..ja et päästä ketään liika likelle..nii avot..alat olee hyvä pete imitaattori..paisti joillekki naisille sun tarttee olla muikeeta..koska niistä naisista pete tykkää..muuten sä et mee täydestä..=o)

    etkä saa olla liika hanakka vastailee...ja tupakalle tarttee välist mennä..aboutiarallaa kolme kertaa kahen tunnin aikana..ja muista kiroilla..=o)..

    hmm..kysy sit lisää opastusta jos tarttet...

    =o)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


.... kirjoitti:

Musiikkia.

http://www.youtube.com/watch?v=lgI07Sr_OQs

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu