En saa silmiäni

irti sinusta nainen. Olet niin käsittämättömän ihana ja haluttava.
Toivoisinpa melkein että löisit kämmenelläsi poskelleni, olen niin jumissa sinussa.
Tummalle, ihanalle naiselle etelä-Suomeen, jota jo niiin kauan olen rakastanut.
3645
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

oletkaan rakastanut häntä?

Äänestä
  • haluat tietää?

    Äänestä

  • ---- kirjoitti:

    haluat tietää?

    jota rakastat, haluun tietää puhutko musta vai kenestä muusta tummasta naisesta?? olen etelä suomessa töissä ja tumma kaunotar :-)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


---- kirjoitti:

irti sinusta nainen. Olet niin käsittämättömän ihana ja haluttava.
Toivoisinpa melkein että löisit kämmenelläsi poskelleni, olen niin jumissa sinussa.
Tummalle, ihanalle naiselle etelä-Suomeen, jota jo niiin kauan olen rakastanut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu