Moi mulla on ongelma äsken koitin ladata koneelta musiikkia mp3 Sansa clip merkkiseen soittimeen. Irroitin soittimen koneesta sen on usbellä kiinni niin nyt en pysty enää edes sammuttamaan soitinta mikään nappi ei toimi ja näytöllä lukee vaan yhteys katkaistu ja ylhäällä oikealla on akun virta. Mitä voin tehdä? Tämmöistä ei ole käynyt ennen? Voitteko auttaa??
Sansa clip ongelma. APUA!
Onneton musiikin kuuntelija
4
619
Vastaukset
- jooh123456
Mullakin on käynyt samalla tavalla. Osaako joku auttaa???
- kolmekym
ja toimii hyvin.
olisko johto otettu irti kesken tietojen siirron ? ainaki xpssä on/saa/tulee palkissa säätönappi ,josta napauttamalla irrotus on vaaraton(nyt voit irrottaa laitteen turvallisesti).
no kokeilisin laittaa clipin uudestaan kii ja oottelemaan mitä tapahtuu.
jos ei mitään nii clipin saa nollattua sen käynnistyssäätimestä, kun vetää sen alareunaan pitemmäks aikaa. silloin häviää kaikki tieto mutta jos muu ei auta nii siitä vaan.- moi1234564543
Ok kiitti!
- kaheksantoist
moi1234564543 kirjoitti:
Ok kiitti!
sitä vartenhan ystävät ovat :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.4405264Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1262163- 1461760
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko801475Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass181428Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise191364Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔821305- 711217
Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään701178- 381110