olisi kiva

hankkia sellaiset luksuskengät jotka maksaa 400-> jos säästäisi rahaa mutta enää ei voi olla varma onko ne aidot vai materiaalin jonkun pikkulpasen kutomaan, en hyväksy sitä eikä siitä voi maksaa.
2248
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mutta jos mä laittasin ton summan kenkiin niin ostasin kyllä useammat ja hieman halvemmat.

Äänestä
  • Mulla kipuraja on tähän asti ollut 150 euroa, keskihinta ehkä 80 euroa.
    Olen ollut tyytyväinen hinta-laatu -suhteeseen, eikä kukaan ole koskaan kommentoinut kenkiäni sen kummemmin, ei edes niitä 150 maksaneita. Tuskin kukaan huomaisi vaikka jalassa olisi tuplasti kalliimmat, itse saisin mainostaa "hei huomaatteks mun uudet kengät" jne. Noloa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


toki kirjoitti:

hankkia sellaiset luksuskengät jotka maksaa 400-> jos säästäisi rahaa mutta enää ei voi olla varma onko ne aidot vai materiaalin jonkun pikkulpasen kutomaan, en hyväksy sitä eikä siitä voi maksaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu