Converse All Star

Kinnostaisi onko Conversella olemassa erikseen miesten ja naisten kenkiä, vai ovatko kaikki Unisex-malleja? Puhun siis nimenomaan All Stareista.
5657
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat


  • ovat... kirjoitti:

    unisex-mallistoa.

    Elikkäs jos liike väittää tuon näköisiä kenkiä "naisten malliksi", niiin se on väärässä, ja ne ovat oikeasti unisex-mallistoa?

    Äänestä

  • ew4rtry kirjoitti:

    Elikkäs jos liike väittää tuon näköisiä kenkiä "naisten malliksi", niiin se on väärässä, ja ne ovat oikeasti unisex-mallistoa?

    niin! Se on sitte eri asia, jos heillä on vain pieniä kokoja varastossa, niin sillon varmaan mainostavat niitä naisten mallina.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


???????????? kirjoitti:

Kinnostaisi onko Conversella olemassa erikseen miesten ja naisten kenkiä, vai ovatko kaikki Unisex-malleja? Puhun siis nimenomaan All Stareista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu