Onko netissä sellaisia sivuja joihin mahdollisesti vois löytää vaikka omia alastonkuvia tarkoitan siis jos joku mies joskus ottanut niitä minusta kun on seurusteltu ja sitten on mennyt poikki ja varmaan kostoksi voi olla että on lisännyt jonnekkin mistäs alkaisin etsiä?
alastonkuvia
pelkään löytäväni
11485
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
www.alastonsuomi.fi
www.omakuva.org
Ja sit oli vielä joku tissit jotain jonka tarkkaa osoitetta / nimeä en muista.
alastomassa suomessa on erään Helsinkiläisen vihreitten kunnanvaltuutetun fistauskuvia :-)
ryhdistäydy!
"Jos joku mies on ottanut.."
Miten muka kaikki suhteet on voineet loppua noin suuressa epäluottamuksessa?
en edes tiennyt että tuollaisia sivuja on olemassa mutta sain tässä taannoin sellaisen tekstarin että näin sun alastonkuvia netissä !Ja sitten tietenkin pelästyin ihan hirveästi mutta se olikin sellainen hupitekstari kun kelasi taaksepäin pitkään oli tyhjää ja sitten oli jotain että naureskele kaveriesi vastauksille , soitin sille kaverille joka sen lähetti ja samallahan sitten paljastui että sellainen vaara voi piileä minulla... Mutta mä siis meinasin ihan oikeasti saada slaagin ja aloin miettiä entä jos se on totta. Siis silloin kun otti niin oltiin hyvissä väleissä oon käskenyt poistaa ne kamerasta, mutta mistä mä tiedän onko se poistanut ne vai ei, mutta jos esim taustalla näkyy sen asunnon seinää josta voisi tunnistaa että missä otettu tms eikö siitä sitten voi nostaa esim poliisijutun jos en kerran oo tarkoittanut niitä yleiseen levitykseen ?
No et voi nostaa oikeusjuttua. Ei pidä olla niin tyhmä että antaa kaikenmaailman kollien kuvata itseään.
http://alastonsuomi.com/Vivad/images/527194
Joku Amerikkalainen sivusto joka on oikein tehty siihen tarkoitukseen että pettyneet voivat postata sinne exiensä alaston ym vastaavia kuvia Ja kertoa samalla tarinansa jA syynsä pahaan oloonsa usein exäänsä halventaen ja kiukkua purkaen.
Tälle sivustolle on löytynyt linkkejä Suomi24 palstoiltakin en nyt muista sivuston nimeä enkä jaksa etsi mitään linkkejä sinne.
Voisko joku perustaa palvelun jossa exää saa käydä myös fyysisesti kurittamassa.
Herää kysymys miksi tuo aloitus?
Kenen alastonkuvia tänne on linkitetty?
pornosivusto. Kokeile aloittamalla vaikkapa hakusanalla "amateur porn pics" ja varaudu käyttämään tutkimuksiin aikaasi muutama kymmen vuosi. Sitten voitkin jo aloittaa homman alusta, koska se on sillä välillä voinut lisätä kuvat aikaisempien joukkoon. Muista käydä läpi kaikki muunkielisetkin pornosivustot kuin vain suomen- ja englanninkieliset. Vaikka löytäisitkin kuviasi, et niitä ulkomaisilta sivustoilta pois saa, vaan ne leviävät kun niitä kopioidaan ja postataan uudestaan. Vain ääliö antaa ottaa itsestään alastonkuvia.
kuin sienirihmastot:)