Löytyykö Karkkilan seudulta edullista automaalaria? Auto joutaisi seisomaan maalaamolla talvella kun menen bussilla töihin.
auton maalaus
Mazdanainen
5
536
Vastaukset
- virta
löytyyhän niitä esim tmi juha rämö, uren, on niitä..
- sini89
nää ukot jo sen ikäsiä et ei erota ruostetta....löytyy nuorempaakin osaavaa voimaa..
- vaipoissavarmaan
sini89 kirjoitti:
nää ukot jo sen ikäsiä et ei erota ruostetta....löytyy nuorempaakin osaavaa voimaa..
Yhdeksän vuoden kuluttua et itsekkään välttämättä osaa enää kirjottaa
- ahmoo58
toi öljymainos juippi maalas mun auton alaosan,kaks viikkoa ja kukki.
- ripa74
200 metriä eteenpäin tulee vähän parempaa työn jälkeä,edukkaampaan hintaan ahjoniemeltä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1392793Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2622449Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?261466- 1211162
- 1081123
Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041033Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee13992Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla
Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La58896Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.297867Mistä juttelit viimeisen kerran
Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.62864