Oon siis 15vuotias,mulla on kuppikoko 80D,ja pituus 165,paino n.64.. Siis toisin sanoen omasta mielestäni rintani ovat pienet muuhun vartalooni nähden.. Ja mulla ei oo läskiä missään muualla kuin mahan kohalla,vaan tommonen ihmeellinen röllykkä,kun muuten näkyy ja tuntuu esim.kylkiluut,ja lantioluut.. Haluaisin tuon ärsyttävän mahan pois,mutta en kumminkaan haluaisi pienentää enää noinkin pieniä rintoja,kuinka tämä onnistuisi?
Enkä haluaa mitää vittuiluja,että tämän ikäinen ei saa laihduttaa yms.. sillä en enää kasva,ja en todellakaan oo mihinkään anorektiseksi ole haluamassa,tässä suvussa on saanu niitäki kahtoo ihan tarpeeks,ja nämäkin oireet mitä itellä on,on ihan tarpeeks mulle! Mutta kiitos asiallisista vastauksista,jos niitä tulee (:
Moikka!
3
336
Vastaukset
- dsgfsfff
80D kuppikoko on aika iso jos oot VAIN 165 cm pitkä . mutta mahan saa pois vatsalihaksilla jos jaksaa vain kunnolla tehdä tai sitten ostat vibratonen minkä minäkin ostin ja on toiminu ;)
sillä muuten saa muutakin kuin mahan :) - 40V. lättänätissi
oletko liian itsekriittinen, mun mielestä rintasi ovat isot...Ja näin sanotaan et jos laihduttaa, kilot lähtee KAIKKIALTA, VALITETTAVASTI ei vain sieltä "mistä pitäis"... Ja myös mahabrobleemaan, ehkä se ei kiinteydy ilman laihduttamista. Eli kiloja pois ja sitten vatsalihaksille kyytiä jumppaa, kuntosalia ynms.
- ei sopusuhtainen
kyllä nuo mun rinnat mulle kelpaiskin,pienempinäkin,jos vaan tuo maha lähtis.. Mutta kun se on,nii on semmonen kunnon tasapaksu.. Mutta alotin jo vatsalihaksia tekemään ja joitakin liikkeitä myös pilateksesta :) Miten nopeaan pitäs näkyä?
Kiitos asiallisista vastauksista :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu4674144Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3181732- 1171557
En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n891494Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991428Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n601395- 521346
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi981265- 451119
Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa341098