Moikka!

ei sopusuhtainen?

Oon siis 15vuotias,mulla on kuppikoko 80D,ja pituus 165,paino n.64.. Siis toisin sanoen omasta mielestäni rintani ovat pienet muuhun vartalooni nähden.. Ja mulla ei oo läskiä missään muualla kuin mahan kohalla,vaan tommonen ihmeellinen röllykkä,kun muuten näkyy ja tuntuu esim.kylkiluut,ja lantioluut.. Haluaisin tuon ärsyttävän mahan pois,mutta en kumminkaan haluaisi pienentää enää noinkin pieniä rintoja,kuinka tämä onnistuisi?

Enkä haluaa mitää vittuiluja,että tämän ikäinen ei saa laihduttaa yms.. sillä en enää kasva,ja en todellakaan oo mihinkään anorektiseksi ole haluamassa,tässä suvussa on saanu niitäki kahtoo ihan tarpeeks,ja nämäkin oireet mitä itellä on,on ihan tarpeeks mulle! Mutta kiitos asiallisista vastauksista,jos niitä tulee (:

3

349

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • dsgfsfff

      80D kuppikoko on aika iso jos oot VAIN 165 cm pitkä . mutta mahan saa pois vatsalihaksilla jos jaksaa vain kunnolla tehdä tai sitten ostat vibratonen minkä minäkin ostin ja on toiminu ;)

      sillä muuten saa muutakin kuin mahan :)

    • 40V. lättänätissi

      oletko liian itsekriittinen, mun mielestä rintasi ovat isot...Ja näin sanotaan et jos laihduttaa, kilot lähtee KAIKKIALTA, VALITETTAVASTI ei vain sieltä "mistä pitäis"... Ja myös mahabrobleemaan, ehkä se ei kiinteydy ilman laihduttamista. Eli kiloja pois ja sitten vatsalihaksille kyytiä jumppaa, kuntosalia ynms.

    • ei sopusuhtainen

      kyllä nuo mun rinnat mulle kelpaiskin,pienempinäkin,jos vaan tuo maha lähtis.. Mutta kun se on,nii on semmonen kunnon tasapaksu.. Mutta alotin jo vatsalihaksia tekemään ja joitakin liikkeitä myös pilateksesta :) Miten nopeaan pitäs näkyä?

      Kiitos asiallisista vastauksista :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      143
      7815
    2. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      100
      7300
    3. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      31
      7192
    4. Aamun Riikka: työttömyydessä lähestytään viime laman synkintä vaihetta

      Nopeasti mentiiin upean Marinin hallituksen ennätystyöllisyydestä toiseen ääripäähän, kohti Suomen historian kurjimpia t
      Maailman menoa
      21
      6748
    5. Marinin tuhojen korjaaminen kestää kahdeksan vuotta

      Nyt on vasta neljännes mennyt ja ensimmäiset korjausliikkeet saatu liikkeelle. Innokkaimmat olivat odottaneet että jo t
      Maailman menoa
      73
      6361
    6. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      23
      6024
    7. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      112
      5742
    8. Se oli Orpo joka rynni Eagle S -alukselle

      Vastoin kaikkia kansainvälisen merenkäynnin sääntöjä. Kunpa olisi ollut purjehtija Harkimo Suomen johdossa silloin. ht
      Maailman menoa
      2
      5706
    9. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      47
      5478
    10. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      83
      5368
    Aihe