se lause jossa Zisel on kertonut kostavansa vänksylle jotain? Laita se tähän meidän kaikkien näkyville nyt. Tai kirjoita omin sanoin, mitä zisel sanoi, ja kuinka on uhannut kostaa vänksylle?
Kopioi fionatar tähän
9+9
20199
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
paljasti rekattuna mun oikean nimen
http://www.aijaa.com/v.php?i=5032590.jpg
että kirjoittaa ihan suoraan tähän näppikseltään lauseen jossa zisel on kertonut kostavansa vänksylle. ei tarvitse edes todisteita koska niitä hänellä ei tietenkään ole. olisi mukava nähdä millaista tuotosta tuo saa aikaan.
ilman todisteita
Muistakaa laittaa kauniit ja rohkeat tunnarin musiikki aina soimaan kun kiistelette täällä!
jollei tuo yksi olis alkanut syyttä levittelemään valheita.
luvattiin 5.8 et ei tuoda asioita palstalle 16.8 gallerioihin alkoi ilmestymään fionan valheita et minä olen kiristänyt häneltä rahaa.
todisteita se ei vieläkään ole tuonut tänne
samana päivänä kun nimeni paljastit.
mut sinä et vieläkään tuo todisteita kiristyksestä :)
että tiedät ettei tuo nainen voi olla ylpeä itsestään eikä tyytyväinen itseensä koska tietää hiljaa omassa mielessään totuuden, että hän on valehtelija ja riidankylväjä. hän saattaa nähdä itsensä älykkäänä koska saa jotkut ihmiset uskomaan vakuuttavasti esittämiinsä asioihin ja näkee, kuinka hän on kyennyt saamaan riitaa ja eripuraa aikaa. todellisuudessa idioottikin osaa valehdella. lapsetkin sen osaavat. idiootin ja älykkään ihmisen ero tässä kohtaa on se, että älykäs tajuaa olla tekemättä sellaisia ilkeitä asioita joihin kyllä hänellä kapasiteettia onkin.
miksi joku, näin yleisesti ottaen, alkaa kylvämään riitaa ja toivomaan että ihmiset eivät tule toimeen? miksi jotakuta ärsyttää se että yhdellä ihmisellä on ystäviä ja että hän tulee toimeen toisten kanssa, niin paljon että hän ottaa missiokseen tuhota kaiken? onko hän itse joutunut sellaisen kieroilijan uhriksi ja tuolta kieroilijalta saanut opin? vai onko hän niin täynnä vihaa ettei hän ymmärrä että ennemmin tai myöhemmin valheet kyllä tulee, ainakin juuri tässä tapauksessa, ilmi? oliko fionattaren nikin tarkoituskin olla vaan lietsomassa riitaa niin kauan kunnes jää kiinni? toki voi olla mahdollista että fionatar on yhdessä vänksyn kanssa sopinut, että zisel olisi muka jotenkin vänksyä vastaan, ja että vänksy muka uskoisi tuollaisen tarinan vaikka ziselillä on mustaa valkoisella että niin ei ole asiat olleet. fionatar itse on täällä painottanut että hän ei kertaakaan kommunikoinut ziselin kanssa puhelimessa, joten kaikki kommunikointi heidän välillään on tallessa ja kaikki on mustaa valkoisella ja niistä näkee että zisel ei ole missään vaiheessa ollut vänksyn kimpussa. fionatar olisi voinut valehdella että on keskustellut puhelimessa ziselin kanssa. tuolloinhan ei todisteita olisi, ellei jompikumpi olisi nauhottanut puheluja. tosin jos hän olisi kertonut puhuneensa puhelimessa ziselin kanssa, hän ei voisi puskista huudella että zisel on mies.
luulempa että sun lähtösi tarkoittaa vilin ja MMiehen homojuttujen nousemista taas etusivulle
homo se homo tää homo tuo
mitä suurempi valhe sitä paremmin siihen uskotaan.
sotilailleen!
jättää hänet rauhaan ja lopettaa tuollaisten valheiden kertomisen että hän on jotenkin vänksyä vastaan? itse tänään aiemmin toivoit palstarauhaa niin toteuta omalta osaltasi se niin, että puhuisit edes totta tai sitten ei mitään.
olet katkera nainen joka menetti miehensä nuorelle ja kauniille naaraalle.
mut et tunne,joo uskotaan.
tiesit etten ole sen kanssa välilöissä joten päätit antaa sellaiselle tyypille mun numeron.
meinaatkos itselles uuden miehen hommata???
kyllähän se niin on et sekin vaihtais sut nuorempaan :)
niin samalla suunnalla kuin sinä
iän puoleen sopisitte
sun kannattaa itse pyytää se,jollet ole sitä jo silloin saanut kun mun numeron sille kerroit.
ei me olla rakastavaisia oltu koskaan
mitä te täällä riitelette. ei tämä mikään riitely paikka ole. Ja zizel on minun ystäväni jotta siitä ette jauha kaiken laista soopaa. sanon minä vaikka jo vanha olenkin. juokaa kaljaa ja nauttikaa olostanne.
Kuule fio, haista paska! Asia kunnossa. Soita sinäkin jankon betonille
olen niin surullinen tuon fionan hyökkäilyistä et en millään meinaa jaksaa, nyyh
Ei fio sun numbaa mulle antanu!