miksi miehet??

Haluavat esittää jotain esim. markus pöyhöstä jne.. Olen huomannut et monet miehet just hienoilla vaatteilla,hiuksillaan haluavat tehdä itsestään jonkun kuuluisuuden näköisen. Miksei voi olla omana itsenään.
2402
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ne jotka tuota harrastavat, haluavat että naiset ottavat heidät huomioon. Kyse on enemmän kilpailusta naisten huomion saamisesta ja jos on joku henkilö joka on heidän mielestään naisia kiinnostava nii siihen he sitten pyrkivät.

Äänestä

kun suomalaiset naiset on niin pinnallisia joten ei niin komeat miehet joutuu sitten panostaa oikein kunnolla hienoihin kuteihin ym

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei tajua kirjoitti:

Haluavat esittää jotain esim. markus pöyhöstä jne.. Olen huomannut et monet miehet just hienoilla vaatteilla,hiuksillaan haluavat tehdä itsestään jonkun kuuluisuuden näköisen. Miksei voi olla omana itsenään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu