Loreal...

Loreal True Match Roller Pertection meikkivoide?
Onko kukaan kokeillut? Mitä mieltä?
Peittääkö,pysyykö hyvin,onko kevyt ja luonnollisen näköinen? Yms..?
(tarvitseeko välttämättä käyttää puuteria päällä?).
1173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Toimiiko tuo tuote? Saako sillä meikattua nenänpielet ja onko peittävä ja mattapintainen?
Vaikuttaa ihan kivalta, mutta en ole uskaltanut ostaa, jos jää sitten käyttämättä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


..uusi.. kirjoitti:

Loreal True Match Roller Pertection meikkivoide?
Onko kukaan kokeillut? Mitä mieltä?
Peittääkö,pysyykö hyvin,onko kevyt ja luonnollisen näköinen? Yms..?
(tarvitseeko välttämättä käyttää puuteria päällä?).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu